PREKINIAI ŽENKLAI

Wella Professionals 1

WELLA PROFESSIONALS

Jau daugiau nei 140 metų „Wella Professionals“ rūpinasi plaukų grožiu. Plaukų stilistams vystyti savo veiklą bendrovė padeda kurdama pažangias plaukų dažymo, priežiūros ir formavimo naujoves. „Wella Professionals“ vizija – kiekvienas stilistas yra ir pokyčių kūrėjas, tiek rūpindamasis klientų stiliumi kiekvieną dieną, tiek dalyvaudamas kuriančioje ir skatinančioje grožio bendruomenėje.

KADUS PROFESSIONAL

„Kadus Professionals” sukurta produktų linija yra prieinama visiems ir ja lengva naudotis. Stilistai, norėdami kiekvieną klientą džiuginti puikiais rezultatais, pasikliauja „Kadus Professionals“. Nepriklausomiems profesionalams įmonė siekia padėti vystyti jų verslą ir leisti susitelkti tik ties pačiais svarbiausiais dalykais – klientais ir meistriškumu. Dėl šios priežasties sukūrė ir paprastą, bet išsamią mokymo programą, paremtą metodu „Išmok, gyvenk ir dalinkis“ (angl. Learn It, Live It and Share It).

Wella Professionals 1 (5)
System Professional

SYSTEM PROFESSIONAL

Remdamasi pažangiausiais moksliniais atradimais, „System Professional” siekia pristatyti geriausius kompleksinės plaukų priežiūros gaminius. Užuot ieškoję greitų sprendimų, „System Professional” mokslininkai ieško būdų, kaip patenkinti individualius plaukų poreikius ir juos atkurti taip, kad plaukai jaustųsi sveikesni ir pamaitinti. „System Professional” kviečia mėgautis prabangiais potyriais, kuriuos suteiks puikius rezultatus užtikrinančios ir grožio salonams pritaikytos kokybiškos gaminių formulės, kurias galite naudoti ir namuose.

SEBASTIAN PROFESSIONAL

BE TAISYKLIŲ. „Tikime, kad mūsų individualumas pernelyg spalvingas, jog būtų suvaldytas vienu stiliumi. Niekada nenustojame judėti į priekį. Skatiname griauti normas ir nebijoti būti išskirtiniais savo nesibaigiančiu išradingumu. Atsisakome dabartinių madų, siekdami atlaisvinti vietą naujoms. Taikome savo žinias ir patirtį, norėdami pasidalinti moderniais plaukų formavimo būdais. Užuot leidę plaukams mus valdyti, mokome profesionaliai juos suvaldyti, o taip pat peržengti įprastų sugebėjimų ribas ir atskleisti kūrybiškumą.“

Wella Professionals 1 (4)
Seb Man

SEB MAN

„SEB MAN” pristato plaukų priežiūros liniją vyrams, kurioje rasite plaukų formavimo ir priežiūros produktus. Linija skirta drąsiems vyrams, nelinkusiems paklusti nustatytoms stiliaus taisyklėms, todėl suteikia galimybę įvairiapusiškai save išreikšti be jokių rūpesčių.

NIOXIN

Daugiau nei 30 metų nepriklausomų mokslinių tyrimų patirtį sukaupęs „NIOXIN” yra labiausiai nusipelnęs JAV prekių ženklas retėjantiems plaukams. „Nioxin” revoliucinė inovatyvi technologija plaukais rūpinasi gerindama galvos odos būklę. Nuo sukurtų rinkinių ir papildomų procedūrų iki galvos odos būklės atkūrimo naujų produktų trijulės – „Nioxin” įsipareigojo vyrams ir moterims įkvėpti pasitikėjimo savimi, leisti džiaugtis vešliais plaukais ir sveika galvos oda.

Wella Professionals 1 (3)
Wella Professionals 1 (2)

OPI

Los Andžele Suzi Weiss-Fischmann įkurta įmonė „OPI“ savo ikoniškais butelio formos gaminiais, aukštos kokybės atspalviais ir smagiais bei unikaliais produktų pavadinimais sukrėtė aštuntojo dešimtmečio nagų lako gamintojų industriją. Šiuo metu „OPI” nedvejodami renkasi profesionalai, dievina klientai ir popkultūros žvaigždės. Įmonė siekia spalvomis pakeisti pasaulį, nes tiki spalvų galia gyvenimą nuspalvinti jausmais.