APIE MUS

„Wella Studio Vilnius“ – didžiausia mokymų studija Lietuvoje, kurioje rasite kvalifikuotus dėstytojus, motyvuotus kolegas, profesionalią įrangą bei produktus, kurie suteiks Jums idealias sąlygas kurti ir tobulinti savo profesinius įgūdžius.

Mūsų studijoje rasite teorinių ir praktinių mokymų klasę. Taip pat tiesioginėms („live“) transliacijoms pilnai pritaikytą „Live studio“, kurioje organizuojame nuotolinius mokymus, produktų pristatymus ir fotosesijas.

Lojaliems klientams suteikiame išskirtines sąlygas naudotis studijos paslaugomis, organizuoti mokymus, kurti naujas kolekcijas.

Jūsų darbo sėkmė priklauso nuo įgytų žinių ir praktikos. Įgykite šias žinias mūsų mokymų studijoje „Wella Studio Vilnius“, išlaisvinkite savo potencialą ir sužadinkite kūrybiškumą.

„Wella Education” programa siekia įkvėpti ir mokyti profesionalaus grožio ekspertus. Siūlydami išskirtines mokymų galimybes kartu sujungiame bendruomenę, kurią vienija aistra kirpėjo stilisto profesijai.

Drauge esame stipresni – grožio industriją formuokime kartu!

Dsc 1381 1 Scaled

Wella studio vadovė

Dsc 7765

Kristina Tarailienė

Suprasdami mokymosi svarbą ir galią mūsų tikslas profesionaliai įrengtose erdvėse, pasitelkiant išskirtines mokymo programas, aukščiausios kokybės priemones ir produktus supažindinti, perteikti aktualiausias ir pažangiausias naujoves grožio ekspertams, suburti profesionalų ir atsidavusių savo amatui specialistų bendruomenę, atskleisti jų kūrybinį potencialą.

 

Manau, žinios – galinga jėga! Tai viso ko pagrindas, atrama atsispirti ir eiti savo profesinių tikslų link. Tobulėti, dalintis savo patirtimi, semtis naujų žinių ir idėjų, įkvėpti save ir kitus, motyvuoti kolegas sėkmės garantas kiekvieno mūsų profesiniame ir kūrybiniame kelyje.

Technologai ir ambasadoriai

Ričardas Čižauskas 1 (1)

Ričardas Čižauskas

Wella Professionals, Nioxin, System Professional technologas

@ricardascizauskas

Ričardą drąsiai galima vadinti aukščiausios klasės meistru, profesionalu iš didžiosios raidės. Grožio industrijoje jis dirba jau ne pirmą dešimtmetį, o nuo 2001 m. tapo „Wella Professionals“ technologu. Savo profesines kompetencijas Ričardas tobulino Vokietijoje, JAV, Italijoje, Ispanijoje, Kipre, Didžiojoje Britanijoje – visur dalyvavo kompanijos „Wella Professionals“ rengiamuose plaukų kirpimo bei dažymo technikų mokymuose („Train the Trainer“). Jau daugiau nei 10 metų jis yra pripažintas „Wella Professionals“, „System Professionals“, bei „Nioxin“ technologas-treneris.

 

Pastarųjų metų Ričardo pasiekimai – trys aukšti tarptautiniai įvertinimai. Jis tapo „Wella Capability“ treneriu Baltijos regionui, „Wella“ edukacijos akademijoje EdAc įgijo „Color master“ Bronze/Silver/Gold laipsnius bei „Master Color Expert“ – plaukų dažymo eksperto – laipsnį. Tobulinosi ir prestižinėje „Vidal Sasoon“ akademijoje Londone bei profesionalams skirtame „Allilon“ seminare Vilniuje.

 

Sukaupta patirtimi ir žiniomis Ričardas dalijasi vesdamas seminarus Lietuvos ir Latvijos kirpėjams bei būsimiems šukuosenų dizaineriams Vilniaus kolegijoje – čia jis dalyvauja šukuosenų dizaino programos baigiamųjų darbų kvalifikavimo komisijos darbe.

 

Ričardas – kūrybiška asmenybė. Jis yra vienas iš pop operos „Pasakų medis“ (2007 m.) personažų įvaizdžio kūrėjų, šukavo V. Judaškino 2011 m. rudens-žiemos aukštosios mados kolekcijos modelius, buvo mados namų „Nijolė“ 2011 m. kolekcijos modelių šukuosenų bei makiažo autorius.

 

Ričardas yra baigęs psichologijos studijas ir turi psichologijos mokslų magistro laipsnį. Tad klientai jį vertina ne tik už kompetenciją, bet ir už puikiai išlavintą profesinę intuiciją bei ypatingą gebėjimą įsiklausyti ir išgirsti kiekvieną, sėdintį priešais jį.

 

„Be galo mėgstu savo darbą, džiaugiuosi žmonėmis, kuriuos sutinku ir kurie vėl grįžta pas mane. Man labai daug reiškia galimybė dalytis žiniomis su esamais ir būsimais kolegomis, todėl jau ilgą laiką vedu seminarus. Dirbdamas su klientu visada galvoju apie konkretų žmogų ir jo stilių – noriu, kad jis būtų gražus pirmiausia sau pačiam“, – sako Ričardas.

Inga Bagdonaitė Balevičienė 1

Inga Bagdonaitė – Balevičienė 

Wella Professionals ambasadorė

@ingahairstyle

Inga Bagdonaitė-Balevičienė yra plaukų stilistė-koloristė, dirbanti plaukų grožio srityje jau 15 metų. Ilgametė Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos (KIGSA) narė, sukūrusi ne vieną plaukų dažymo kolekciją ir apdovanota ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio čempionatuose bei konkursuose.

 

2017 m. buvo išrinkta geriausia Lietuvos kirpėja Lietuvos Tautos balso apdovanojimuose. 2019 ir 2020 m. Inga dalyvavo pasaulio čempionatuose „OMC Hairworld“  ir pateko į geriausių pasaulio specialistų 20-tuką, taip pat 2021 m. Europos čempionate „TrendVision“ buvo įvertinta sidabro medaliu.

 

Už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje buvo įteiktas apdovanojimas Lietuvos Respublikos Seime. Inga yra „Wella Professionals“ spalvų ambasadorė Lietuvoje, jos sukurta spalva buvo atrinkta tarp 140 geriausių ir pateko į naująją kuriamą spalvų paletę.

 

Mėgstamiausia stilistės veikla ir hobis – kurti naujas spalvas ir mokytis. Nuo pat vaikystės siekusi savo svajonės, Inga ir toliau nuolat dalyvauja įvairiuose mokymuose pas pačius garsiausius pasaulio specialistus, o prieš kelis metus pati tapo lektore ir pradėjo vesti mokymus kitiems plaukų grožio specialistams. Visada aktyviai dalyvaujanti įvairiuose renginiuose ir projektuose, Inga džiaugiasi, kad gali ne tik garsinti Lietuvos vardą pasaulyje, bet ir įkvėpti tai daryti kitus.

Jurijus Koževko 1

Jurijus Koževko

Wella Professionals ambasadorius

@jurijuskozevko

Siekdamas kirpėjo-koloristo kvalifikacijos Jurijus Koževko baigė prestižinę „Toni&Guy“ akademiją, mokėsi „Vidal Sasson“, „Hob’s“akademijose Londone. Gilindamas žinias Jurijus apkeliavo daugybę šalių, kuriose dalyvavo profesiniuose seminaruose. Šiandien meistras savarankiškai kuria ir kombinuoja skirtingas spalvas, technikas ir siekia geriausių rezultatų.

 

Prieš dvejus su pusę metų Jurijus iš Jungtinės Karalystės sugrįžo į Lietuvą ir pradėjo dalintis sukauptomis žiniomis su kolegomis. Jo organizuojami seminarai greitai sulaukė populiarumo ir pelnė kūrybinės laisvės, naujovių ir įkvėpimo ieškančių plaukų stilistų pasitikėjimą. Nuotoliniu būdu organizuojamų mokymų vienu metu yra klausę ir daugiau nei 800 dalyvių. Plaukų stilistas nuolat sulaukia kvietimų prisijungti prie komandų iš geriausių pasaulio meistrų.

 

„Šios profesijos atstovas esu jau 13 metų ir galiu drąsiai pasakyti, kad mokėjimas girdėti bei suprasti klientą sudaro daugiau nei 50 % visos darbo sėkmės!“ – teigia J. Koževko.

Kevin Gigevič

Kevin Gigevič

Wella Professionals ambasadorius

@kevinhairstyler

Šiam plaukų dievui paklūsta visos stichijos! Jis gali kirpti, dažyti, kurti, plauti ir modeliuoti bet kokiomis sąlygomis ir aplinkybėmis. Per daugybę metų savo klientus jis yra pasitikęs pačiose netikėčiausiose vietose: nuo Nevados Juodosios uolos dykumos, kurioje vyksta Burning Man festivalis iki skriejančio oro balionu krepšio, nuo aukščiausio taško Portugalijoje virš jūros lygio iki nuostabiausių asmeninių švenčių. Siekdamas pagerinti savo asmenį rekordą, non-stop kirpimą ir pasiekti 24val rekordą, jis savo klientus kvietė ateiti į saloną vidurnaktį, o kitus pradėti stilingą rytą nuo 4 nakties.


Kevin‘as įsimylėjęs savo darbą, tai jo gyvenimas, jo aistra ir žmonės tai jaučia, klientais būna maksimaliai pasirūpinta ir net prieš didžiausias savo gyvenimo šventes jie išlieka ramūs, nes žino, kad bus gražūs ir kad viskas bus „cool“ 🙂


Jis tobulėja, nuolat auga, tobulina savo žinias, keliauja po pasaulį, stebina ir džiugina žmones, kurie ilgainiui tampa jo nuolatiniai klientai.

 
Kevin‘as džiaugiasi prisijungęs prie Wella Studio Vilnius, panašu, kad tai yra abipusis džiaugsmas ir pasisekimas, kai visame pasaulyje žinomą kompaniją atstovauja tokio kalibro žmonės ir savo išmone, talentu ir nedingstančia šypsena bei subtiliu humoro jausmu, stoja į šios šeimos gretas!

Diana Subačė 1 (1)

Diana Subačė

Kadus Professional, Sebastian Professional technologė

@grey_salon_vilnius

Diana plaukų grožio industrijoje dirba jau daugiau nei 20 metų. Yra įgijusi ne tik kirpėjo specialybę, bet ir baigusi psichologijos magistro studijas.

 

Savo profesines kompetencijas Diana tobulino ne vieno seminaro metu. „Femina Bona“ mokymų centre studijavo pagal JAV „Pivot Point“ kirpimų techniką ir metodiką. Baigė K. Bogomolov mados ir stiliaus studijas „Image makers“.

 

Nuo 2008 m. Diana yra „Kadus Professional“ ir „Sebastian Professional“ technologė.

 

Reguliariai semiasi patirties „Wella“ rengiamuose „Wella Professionals“, „Kadus Professional“, „Sebastian Professional“ prekinių ženklų plaukų kirpimo bei dažymo technikų mokymuose („Train the Trainer“), kurie yra skirti šiuos prekinius ženklus atstovaujančių trenerių tobulinimui.

 

Savo žiniomis ir patirtimi Diana dalinasi vesdama plaukų kirpimo bei dažymo seminarus Lietuvos kirpėjams.

 

Savo amato įgūdžius ir kvalifikaciją nuolat tobulina garsiausių pasaulio kirpimo akademijų „Vidal Sasson“,  „Mazella&Palmer“, „Allilon“ seminaruose.

 

Per savo karjeros metus dirbo „Femina Bona“, „Sarma Style“, Wella centras, „Kirpimo meistrai“ grožio salonuose. Šiandien meistrė dirba savo įkurtame salone „Grey Salon“.

 

„Nuoširdžiai džiaugiuosi, kai matau, kad iš mano darbo kėdės pakilusi Klientė ar Klientas jaučiasi graži(-us) ir patenkinta(-s) savo išvaizda. Tokiais momentais supranti, kad esi reikalinga su savo žiniomis, patirtimi ir noru kurti grožį. Tai įkvepia nesustoti, tobulėti ir toliau džiuginti savo Klientus“.

Vaida Urbaite

Vaida Urbaitė

Wella Professionals technologė

@hair_colour_expert

Vaida Urbaitė – Londone ir Kaune dirbanti plaukų stilistė, žinoma plaukų spalvos ekspertė, taip pat dėstytoja, fotosesijų ir mados prodiuserė, turinti daugiau nei 16 metų darbo patirtį.

Vaida garsėja  koreguojančiais ir kūrybiškais plaukų dažymais bei kaip šukuosenų tendencijų ekspertė ir viena sėkmingiausių nepriklausomų kirpėjų Jungtinėje Karalystėje.

Vaida patirties sėmėsi ir dirbo tokiuose salonuose kaip:

 „Mawson & Company Aveda Lifestyle“, „Tony & Guy Colourist“, „Aveda Lifestyle Salon“ , „Green House“ ir kt. Nuo 2013 m. laisvai samdoma kirpėja. Nuo 2015 m. Hair & Beauty Studio / „Hair Colour Expert“.

Vaida yra laimėjusi ne vieną apdovanojimą:

  • Britain’s Best 2015 Female Fashion Look
  • Hair Colourist of the Year 2015
  • Ladies’ Stylist of the Year 2015
  • Hair Colourist of the Year 2014
  • Party & Prom stylist of the Year 2014
  • Hair Colourist of the Year 2013
  • Ladies’ Stylist of the Year 2013

Vaidos patirtis taip pat apima pagalbą renginiuose kartu su tokiais garsiais kirpėjais kaip Teri Dougherty – Niujorkas, Patrick Cameron – Londonas ir Richard Ward – Londonas.

Patirtis televizijos užkulisiuose.

Vaida stažavosi „Wella Colour Master Expert London“, „Wella Technician“ Lietuvoje, Niujorko „Wella Studio“, Maskvos Dolores akademijoje, Olandijos Keune Institute Pivot Point, Graikijos „Wella Studio“, Kipro „Wella Studio“ ir kt.

Raimondas Pasternackis 1

Raimondas Pasternackis

SEB MAN ambasadorius

@raimondas_pasternackis

Raimondas Pasternackis – vienas geriausių barzdaskučių-kirpėjų Lietuvoje ir Europoje. Yra pelnęs geriausio barzdaskučio titulą pasaulio čempionate „OMC Hairworld“.

 

Pirmojo ,,barbershop” Vilniuje ,,Woxx Barbers” įkūrėjas. Vyriškos kosmetikos „SEB MAN“ ambasadorius Baltijos šalyse. Sukaupęs daugiau nei 20 metų žinių bagažą, šiandien savo patirtimi dalinasi tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Profesionalas jau išugdė ne vieną talentingą barberį.

 

Raimondas savo veiklą vysto ir už salono durų. Kartu su su Rimanto Kaukėno paramos grupe organizavo labdaringą akciją „30 val. neužmerk akių“, skirtą padėti prostatos vėžiu sergantiems vyrams. Jos metu net 30 valandų be pertraukos kirpo vyrus. Taip pat yra suorganizavęs bėgimo iniciatyvą „Ūsai bėga“, skirtą paskatinti vyrus netylėti bei dalytis patirtimi, kovojant su prostatos ar sėklidžių vėžiu.

 

„Apsilankymą pas barberį labiausiai mėgstu apibūdinti kaip vizitą pas draugą – ateini į svečius susitikti su bičiuliu, kuris tave dar ir pagražina“, – tikina R. Pasternackis.

Ema Vasiliauskaite

Ema Vasiliauskaitė

Wella Professionals technologė

@indenaas

Ema – ne tik plaukų stilistė, bet ir makiažo meistrė. Grožio terapeutės kvalifikaciją Vilniaus kolegijoje įgijo dar 2013 m.

 

Aktyviai kurdavo makiažus ne tik individualioms klientėms, bet ir fotosesijose. 2015 m, jau turėdama kirpėjos diplomą pradėjo savo kirpėjo karjerą. Ypatingi Emai buvo 2016 m. – jos kurtas modelis apdovanotas prestižiniame konkurse „Wella Trend Vision“. Nurungusi pretendentus iš Latvijos, Lietuvos ir Estijos, Ema užėmė 3 vietą.

 

Ema nenustoja semtis profesinių žinių: dalyvavo „Allilon“ (2017 m.), „Davines“ (2018 m.) seminaruose, „Mazella & Palmer“ (2018m.) kursuose, Elena Orlovskaya master class šukuosenų seminare (2019 m.) Beje, žiniomis dalinasi ir pati: 2016 m. kartu su profesionalios plaukų kosmetikos „Wella Professionals“ , „Kadus Professional“ ir „Sebastian Professional“ technologais pradėjo vesti seminarus kirpėjams. 2022 m. išsilaikė Wella Color Master Bronze kategoriją ir tapo Wella Professionals technologė.

 

Profesiniai Emos įgūdžiai ir kūrybiniai sumanymai nuolat tobulėja ir tai atsispindi jos karjeros žemėlapyje. „Jaučiu nuolatinį stimulą tobulėti, kad kaskart galėčiau klientui pasiūlyti kažką naujo ir įdomaus. Patinka dirbti su spalvomis, schemomis, linijomis – šias žinias pritaikau darbe. Mėgstu kurti bendrą kliento įvaizdį, kurį atspindėtų plaukų kirpimas, dažymas, šukuosena bei makiažas“, – sako Ema.

Agne Mikulenaite

Agnė Mikulėnaitė

Kadus Professional Artistic Team

@mikulenaite.agne

Agnė yra grožio salono vaikas. Augdama tarp grožio meistrų ir besisukdama grožio sferoje pamažu įsimylėjo plaukus.

 

2018 metais Agnė baigė šukuosenų dizaino studijas Vilniaus Kolegijoje. Nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose ir mokymuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

 

2022 metais Agnė tapo „Kadus Professional“ Artistic Team nare. Šis žingsnis suteikė jai galimybę ne tik dar giliau pažinti plaukų grožio pasaulį, bet ir įsigilinti į industrijos subtilybes. Dabar Agnė dalyvauja įvairiuose “Train The Trainer” mokymuose Europoje, kurie skirti gilinti žinias, gebėti tinkamai atstovauti „Kadus Professional“ prekinį ženklą bei dalintis žiniomis mokymuose su kolegomis Lietuvoje.

 

“Man labai svarbu nuolat tobulėti. Gebėti pasiūlyti ne tik paslaugą, bet ir patirtį. Sukurti individualų įvaizdį, kuris atspindėtų charakterį ir pabrėžtų natūralų grožį. Mano darbas yra edukuoti klientą, sudėlioti tinkamą rutiną, kad išlaikytume gražaus dažymo ir sveiko plauko balansą. Tam reikia plataus žinių bagažo ir suvokimo apie vidinius plauko procesus. Gilintis yra mano slaptas talentas. Ypatingai jeigu tema yra susijusi su plaukais. Mano sąžinė nenurims, kol nerasiu pagrįstų atsakymų į ne tik savo, bet ir klientų klausimus.” – Agnė

Laura Kvederaite

Laura Kvedaraitė

Kadus Professional Artistic Team

@hair_by_laura_kvedaraite

Laura Kvedaraitė – plaukų koloristė, stilistė ir vadovė savo grožio salone „Laisvės 7”. Plaukų grožio sferoje dirbanti 16 metų. Laura yra baigusi Kauno lengvosios pramonės paslaugų ir verslo mokyklą. Taipogi yra įgijusi verslo vadybos bakalaurą. Per visus šiuos metus savo žinias gilino daugelyje mokymų, seminaruose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Tokiuose, kaip Wella Professionals, Kadus Professional, Cutrin, Kc kompanijų, Green light universiteto mokymų kursuose, Femina Bona mokymuose. 2022 metais Laura tapo „Kadus Professional“ Artistic Team nare

Taip pat teko dirbti ir už „kadro“ kuriant įvaizdžius žurnalų fotosesijoms. Nuotraukos buvo publikuojamos tokių tinklų, kaip „Eurokos” kosmetikos reklamos žurnaluose.

Laura tobulinasi sudėtinguose dažymuose „Man kliento plaukai tarsi drobė ant kurios aš galiu tapyti paveikslą. Esu žmogus sukurtas žmones daryti laimingais, dievinu matyti jų emocijas, bei spindinčias akis, kai išeina iš mano salono. Klientai mane myli dėl optimizmo bei visados užkrečiančios geros nuotaikos, juk kai dirbi darbą, kuris yra gimęs TAU, kitaip ir negali būti”.

Sigita Jansonė 1 (1)

Sigita Jansonė

OPI technologė

@sigi_opi

„Manikiūro meistrė esu jau 22 metus. Net 18 metų dirbu su kompanijos „OPI“ produktais. Rezultatas niekada nenuvylė! Todėl, tapusi šios kompanijos technologe Lietuvoje, galiu padėti Jums pasiekti geriausių rezultatų naudojant „OPI“ produktus. Klauskite manęs drąsiai!“

VADYBININKĖS

Ieva

Ieva Kamsiukaitė

Vilniaus pardavimų vadybininkė

[email protected]

+370 615 96 777

@wella_vadybininke_Ieva

Inga Vaicekauskienė 1

Inga Vaicekauskienė

Klaipėdos pardavimų vadybininkė

[email protected]

+370 616 93 777

@wella_vadybininke_Inga

Kristina Kuprienė 1

Kristina Kuprienė

Kauno pardavimų vadybininkė

[email protected]

+370 693 96 777

@wella_vadybininke_Kristina

Sandra Pikelienė 1

Sandra Pikelienė

Šiaulių pardavimų vadybininkė

[email protected]

+370 618 20 598

@wella_vadybininke_Sandra

Juste

Justina Misiūnienė

E-komercijos vadybininkė

[email protected]

+370 612 94151

@wella_vadybininke_Juste