GRĄŽINIMO SĄLYGOS

  1. Registracijos į renginį vėliausiai galima atsisakyti likus bent 1 (vienai) darbo dienai iki renginio. Vėliau už renginį sumokėti pinigai negrąžinami.
  2. Sąskaitos faktūros neapmokėjimas nelaikomas registracijos atšaukimu. Registraciją atšaukti galima el. paštu [email protected] arba telefonu +37061459030.
  3. Registracijos atšaukimas įforminamas kreditine PVM sąskaita faktūra. Sumokėta pinigų suma grąžinama į dalyvio nurodytą banko sąskaitą.
  4. „Wella Studio“ ne vėliau kaip prieš 1 (vieną) kalendorinę dieną informuos dalyvį apie neįvyksiančius renginius arba jų datos ar vietos keitimą.
  5. Jei renginys neįvyksta, „Wella Studio“ įsipareigoja pateikti kreditinę sąskaitą faktūrą ir grąžinti sumokėtą dalyvio mokestį į dalyvio nurodytą banko sąskaitą.
  6. Jei keičiama renginio vieta ar data, dalyvis (a) per tris kalendorines dienas nuo „Wella Studio“ pranešimo gavimo dienos arba (b) ne vėliau kaip iki renginio pradžios, jei pranešimas apie renginio vietos ar datos keitimą dalyviui pateiktas likus mažiau nei dviem kalendorinėms dienom iki renginio,  turi teisę atšaukti registraciją. Jam bus pateikta kreditinė sąskaita faktūra ir sumokėtas dalyvio mokestis grąžintas į dalyvio nurodytą banko sąskaitą.